Kes on cyclo-crossi MM-il Belgia koondise liider?

Kes on cyclo-crossi MM-il Belgia koondise liider?

Pärast Belgia meistrivõistlusi, kus Toon Aerts edestas valitsevat maailmameistrit Wout van Aerti, tõstatus küsimus: kes on veebruari alguses Taanis peetaval MM-il koondise esinumber? Van Aert läheb Bogensesse tiitlit kaitsma, kuid käesoleval hooajal on paremaid tulemusi näidanud Aerts. Lisaks Belgia meistritiitlile juhib Telenet Fidea Lionsi klubi rattur MK-sarja.
Endine Belgia cyclo-crossi rattur Paul Herygers ütles, et Aerts ja van Aert on karjääri vältel kogu aeg üksteise vastu sõitnud ning ühtäkki koostööd teha tundub äärmiselt keeruline. Ja üleüldse - kui palju on cyclo-crossis üldse võimalik koostööd teha? Senine hooaja käik on näidanud, et esikoha nimel suudab sõna sekka öelda see, kes jaksab hollandlasele Mathieu van der Poelile järgneda.
"Loogiliselt võttes tuleb maailmameistriks van der Poel, kuid sama pidanuks juhtuma ka eelmisel aastal. Imesid võib juhtuda," lausus Herygers. "Samas pole van Aert veel üle saanud kõikidest teda sel hooajal tabanud tagasilöökidest. Ma pole kindel, kas näeme MM-il hooaja parimat van Aerti, kuid kindlasti on ta võimeline paremini sõitma. Aerts on sel hooajal van Aerti alistanud ning Bogenses võib veebruaris olla lumine ja libe rada. Kõike võib juhtuda."

Toode on edukalt võrdlusse lisatud