Kas Cant võidab kümnenda ja van Aert neljanda kulla järjest?

Kas Cant võidab kümnenda ja van Aert neljanda kulla järjest?

Cyclo-crossi valitsev maailmameister Wout van Aert pole harjunud käesoleval hooajal võitma, kuid just võidukohustus lasub tal pühapäeval Kruibekes peetavatel Belgia meistrivõistlustel. Cyclo-crossi kommentaator Michael Wuyts usub, et suure tõenäosusega kindlustab van Aert neljanda järjestikuse kuldmedali.
"See võimalus on minu hinnangul 80 protsenti," lausus Wuyts. "Van Aert on kogenud sel hooajal tagasilööke, kuid tal on sellegipoolest parimad võimalused võita. Van Aerti hooaeg sõltub paljuski Belgia meistrivõistlustest. Kui ta tahab oma staatust säilitada, siis ta peab võitma. Meistriks tulek annaks van Aertile maailmameistrivõistlustel mõningase hingerahu."
Van Aerti põhirivaal Mathieu van der Poel üritab samal ajal võita Hollandis viiendat tiitlit järjest. Belgias on van Aerti suuremateks konkurentideks MK-sarja üldliider Toon Aerts, Michael Vanthourenhout ja Laurens Sweeck. "Van Aert võib sõidu saatuse otsustada eelviimasel ringil nagu eelmisel aastal. Kui võitja selgub lõpuspurdi käigus, siis ma ei usu, et keegi võiks talle vastu saada," märkis Wuyts.
Naiste hulgas on suurfavoriidiks kümnendat järjestikust kulda nooliv Sanne Cant. Valitseva maailmameistri hooaeg pole olnud nii särav kui mullu, kuid kaasvõistlejate tase jääb temast kaugele maha.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud