Isa jälgedes - Thibau Nys püüab oma esimest medalit

Isa jälgedes - Thibau Nys püüab oma esimest medalit

Legendaarse Belgia cyclo-crossi ratturi Sven Nysi poeg Thibau Nys sõidab esimest hooaega juuniorite klassis ja asub sel nädalavahetusel peetavatel Belgia meistrivõistlustel püüdma oma esimest medalit.
Kahekordse maailmameistri ja üheksakordse Belgia meistri Sven Nysi hinnangul novembris 16-aastaseks saanud Thibau seekord ilmselt kullaheitlusse ei sekku - Ryan Cortjens ja Witse Meeussen on vähemalt paberil temast paremad. "Näis, kui kaua ta suudab nende tempot hoida," märkis Sven Nys. "Loomulikult on Thibaul võimalus ennast ületada, kuid juba poodiumile jõudmine on äärmiselt tore. Ta on omas vanuseklassis näidanud paremaid tulemusi, kui ma osanuks oodata. Ta kuulub maailmas viie parema hulka, kuid kõige tähtsam on see, et ta naudib sporti."
Sven Nys lisas, et Thibau saab pingelistes olukordades hästi hakkama. "Kuid me ei võta cyclo-crossi liiga tõsiselt. Mängulisus peab säilima. Paljud vanemad panevad lastele suure surve, kuid me ei lähe seda teed. Tahame näidata, et asju saab teha teistmoodi. Sport peab pakkuma eelkõige positiivseid emotsioone. Aeg näitab, kas temast saab tippsportlane," rääkis Sven Nys.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud