Wout van Aert läks kaks korda suurema stardiraha pärast Prantsusmaale võistlema

Wout van Aert läks kaks korda suurema stardiraha pärast Prantsusmaale võistlema

Kui suurem osa cyclo-crossi ässadest võttis eile osa Brüsselis toimunud DVV Trofee etapist, siis valitsev maailmameister Wout van Aert eelistas lennata 600 kilomeetrit põhja poole, et startida Lääne-Prantsusmaal International de La Mézière nime kandval jõuproovil.
Belgia ajakirjanduse andmetel motiveeris Cibel-Ceboni klubisse kuuluvat Belgia sportlast eelkõige raha. Väidetavalt maksti van Aertile stardirahaks 20 000 eurot ehk kaks korda rohkem kui tavaliselt. Hõredamas konkurentsis polnud van Aertil võidu vormistamisega raskusi. Ta edestas ligi kahe minutiga kohalikku ratturit Clement Venturinit (AG2R-La Mondiale) ja kaasmaalast Quinten Hermansit (Telenet Fidea Lions).
Tegemist oli enamikel juhtudel Mathieu van der Poeli varju jäänud van Aerti kolmanda võiduga käimasoleval hooajal. Selle nädala lõpus peetavate Belgia meistrivõistluste eel sai ta hea emotsionaalse laengu. "Ründasin varakult, sest tahtsin Belgia meistrivõistlusi silmas pidades rasket sõitu. Võita pole kunagi kerge, kuid mul oli suur edu ja see on hea," lausus van Aert.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud