Korraldajad kasutasid van Aerti hilinemise vältimiseks huvitavat lahendust

Korraldajad kasutasid van Aerti hilinemise vältimiseks huvitavat lahendust

Mõni päev tagasi kirjutasime, et Mathieu van der Poeli häiris põhikonkurendi Wout van Aerti finišijärgne tegutsemine. Nimelt on van Aertil käesolevast hooajast kombeks pärast sõitu pukil lõdvestussõitu teha ja seetõttu on ta poodiumitseremooniale hilinenud.
Reeglite kohaselt algab tseremoonia kümme minutit pärast viimase ratturi finišeerumist. Eilsel MK-etapil Namuris panid korraldajad pukil sõitnud van Aerti lähedusse tahvelarvuti, kus oli näha tseremoonia alguseni jäävat aega. See ajas van Aerti loomulikult endast välja.
"See meenutab mulle kooliaega, kui pidin rattaga kihutama, et õigeks ajaks tundi jõuda," võrdles cyclo-crossi maailmameister. "Kahju, et ma pole sel hooajal suutnud Mathieud alistada. Aga kui mina oleksin võitnud 20 krossi, ei muretseks ma selliste asjade pärast."
Hommik on õhtust targem ja täna postitas van Aert oma Twitteri kontole järgmise avalduse: "Tahan vabandada kommentaaride pärast, mida tegin pärast eilset sõitu. Olen kella panekuga nõus, sest siis on kõikidele asi selge. Analüüsime eile juhtunut ja paneme paika reaalse ajavõtu. Häid jõule ja näeme Zolderis!"

Toode on edukalt võrdlusse lisatud