Van Aerti finišijärgne tegutsemine häiris van der Poeli

Van Aerti finišijärgne tegutsemine häiris van der Poeli

Käesoleval hooajal cyclo-crossi võistlusi kajastanud ajakirjanikud on pidanud valitsevat maailmameistrit Wout van Aerti tihtipeale intervjueerima cool down'i tehes. Cibel-Ceboni meeskonda esindav rattur siirdub pärast finišeerumist kiiresti puki peale lõdvestussõitu tegema.
Kui enne starti on pukil soojendamine tavapärane, siis mitte kõik ratturid ei aja pärast finišit pukil piimhapet jalgadest välja. "Igaüks tahab töötada nii professionaalselt kui võimalik," lausus van Aert. "See on uus asi, kuid arvan, et varsti teevad kõik nii. Tund aega intensiivset sõitu kurnab keha korralikult ja kiire taastumine on vajalik."
Poodiumitseremoonia algab kümme minutit pärast viimase ratturi finišeerumist. Tänavu on aga mitmel korral juhtunud nii, et van Aert on autasustamisele hilinenud ja selle kohta avaldas teravalt arvamust käesolevat hooaega valitsenud Mathieu van der Poel. "Rumalus on kohe pärast sõitu rullikutele sõitma minna," ei hoidnud van der Poel ennast tagasi. "Teised ei pea ootama, kuni üks mees pukki sõidab. Auhinnatseremoonia peab tavapärasel viisil jätkuma või lähen ka mina minema. Mis juhtub siis, kui kõik tahavad pärast finišit peale sõita?"
Van Aertile tuli konkurendi kriitika üllatusena. "Jah, keegi ei pea mind ootama. Kahju, et Mathieu sellest ajakirjanduse vahendusel teada andis. Ta oleks võinud esmalt minuga rääkida. Tahan kiiremas korras sellest korraldajate, kaasratturite, UCI ja telemeestega rääkida. Probleemile tuleb efektiivne lahendus leida nii, et saaksin teisi häirimata oma tööd professionaalselt teha," rääkis van Aert.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud