Van der Poel langetas valiku, millistele maanteesõitudele keskendub

Van der Poel langetas valiku, millistele maanteesõitudele keskendub

Cyclo-crossi hooaeg on poole peal, kuid Mathieu van der Poelil on juba teada, millised maanteesõidud teda kevadel ees ootavad. 23-aastane hollandlane on viimastel aastatel keskendunud peamiselt cyclo-crossile ja mägirattakrossile, kuid tänavused väljapaistvad tulemused maanteel on isu kasvatanud.
Van der Poel võitis Euroopa meistrivõistlustel hõbeda ja ta krooniti grupisõidus riigi meistriks. Lisaks võitis Corendon-Circuse rattur kaks etappi Norras peetud Arctic Race'il ja esikohti lisandus veelgi.
Van der Poeli cyclo-crossi hooaeg lõpeb veebruaris peetavate maailmameistrivõistluste ja 17. kuupäeval toimuva Brico Crossi etapiga. Maanteel teeb van der Poel esimese stardi Antalya velotuuril. Enne suuri klassikuid teeb ta kaasa Nokere Koerse ja Handzame Classicu ühepäevasõitudel. Van der Poel on tiimi liider Gent-Wevelgemil, Dwars door Vlaanderenil, Flandria tuuril, Amstel Gold Race'il ja Brabantse Pijlil.
"Kevad on mulle maanteel sissejuhatuseks, kuid mul on seal ka ambitsioone. Ma ei taha startida pelgalt numbrite pärast, tahan osaledes olla tippvormis," kinnitas van der Poel. "Hollandi meistrisärk on Amstel Gold Race'il väga tähtis. Pariis-Roubaix lihtsalt ei sobitu tänavu minu kalendrisse. Rääkisin korraldajatega ja nad tahavad mind starti ainult siis, kui panen täiega."

Corendon-Circuse meeskond aastal 2019: Mathiew van der Poel, Dries De Bondt, Stijn Devolder, Petter Fagerhaug, Lasse Norman Hansen, Roy Jans, Jimmy Janssens, Tom Meeusen, Marcel Meisen, David van der Poel, Jonas Rickaert, Loris Rouiller, Joeri Stallaert, Maarten van Trijp, Gianni Vermeersch, Philipp Walsleben.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud