Cyclo-crossi MK-sarjast toodetakse atraktiivsemat telepilti

Cyclo-crossi MK-sarjast toodetakse atraktiivsemat telepilti

Tuleval kolmapäeval Las Vegases algava cyclo-crossi MK-sarja nimisponsor Telenet toodab kõikidest osavõistlustest telepilti ja lubab selles vallas näidata uut kvaliteeti.

Teleneti spordiosakonna vanemmänedžeri Manu Leroy sõnul on kulutatud märkimisväärseid summasid, et suurendada raja ääres olevate kaamerate hulka ja lisada juhtivratturite sõiduvahenditele kaameraid.

Meil on kavas avada ka teine telekanal, kus ekraan on jaotatud pooleks. Üks pool näitab ülevaadet võistlusolukorrast, teine aga pilti spetsiaalsest kaamerast,“ rääkis Leroy. „Mitmetel sõitudel ehitame raja äärde ka eraldi stuudio.“

Telenet on rattaspordi talvise alaga olnud seotud aastaid, toetades Telenet-Fidea meeskonda. Nüüd otsustati oma panust suurendada. Kompanii tuli välja spordivõistluste jaoks tehtud brändiga Play Sports ja nende strateegia on keskenduda võistlustele, kus osalevad Belgia sportlased.

UCI MK-sari on selleks suurepärane võimalus, sest cyclo-cross on üks juhtivaid spordialasid Belgias. Lisaks on meie soov, et MK-sari kasvaks suuremaks ja globaalsemaks, kaotamata seejuures sidet peamise turu Belgiaga, täpsemalt öeldes Flandriaga,“ selgitas Leroy.

Kõiki sõite saab vaadata nutitelefonis Play Sportsi äpi vahendusel. Väljaspool Belgiat peetavad MK-etapid kantakse üle ka UCI YouTube'i kanalil.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud