Endine cyclo-crossi äss: ma ei ole Štybarit varem nii hästi liiva sees sõitmas näinud

Endine cyclo-crossi äss: ma ei ole Štybarit varem nii hästi liiva sees sõitmas näinud

Kolmekordne cyclo-crossi maailmameister Zdenek Štybar kinnitas, et stardib 30. detsembril Superprestige'i sarja etapil Diegemis. Deceuninck-Quick Stepi meeskonna ässa edasised plaanid selguvad pärast seda.
1994. aasta cyclo-crossi maailmameistri Paul Herygersi hinnangul võib 32-aastane tšehh hakata eesotsas kaarte segama, sest tema treeningute videod avaldasid paljunäinud mehele muljet. "Ma polnud varem näinud Štybarit liiva sees niimoodi sõitmas, see oli ideaalne," tunnustas Herygers. "Mulle jäi mulje, et Štybaril on cyclo-crossi treeningutega tõsi taga. Kuigi Štybar tuleb cyclo-crossi võistlustele tagasi lühikeseks ajaks, võib ta tähtsat rolli mängida."
Mis paneb Štybarit ja Lars Boomi talvel end paaril cyclo-crossi võistlusel proovile panema? "See on armastus, mis ei kao," vastas Herygers. "Nad tahavad tulla ja proovida, kas neil on ikka veel võimalus suures mängus osaleda. Cyclo-cross on lõbus. Sõit kestab tund aega ja neil on lootus. Ma ei oleks üllatunud, kui Štybar peaks osalema ka MK-etapil. Boomile ma väga ei panustaks, ta ei ole viimasel ajal midagi erilist näidanud."
Herygers on sama meelt Wout van Aertiga, kelle sõnul hakkavad maanteesõitjad mõistma, et cyclo-cross on heaks ettevalmistuseks uueks hooajaks. "Mõistan, miks paljud ei taha oma tavapärast treeningrutiini muuta. Nad  pole lihtsalt cyclo-crossiga üles kasvanud," ütles Herygers.

View this post on Instagram

The fun can continue... #CX #playing #backtobasic #kdosihrajenezlobi @iamspecialized #crux

A post shared by Zdenek Stybar (@stybarzdenek) on

View this post on Instagram

In case of we have to run on Koppenberg during @rondevanvlaanderenofficial

A post shared by Zdenek Stybar (@stybarzdenek) on

Toode on edukalt võrdlusse lisatud