Van der Poel: sponsorid maksavad mulle võitmise eest

Van der Poel: sponsorid maksavad mulle võitmise eest

Selle asemel, et rääkida oma väga heast vormist ja võitudega kaasnevatest positiivsetest asjadest, peab tänavust hooaega valitsenud Mathieu van der Poel viimasel ajal arutlema teemadel, kuidas tema domineerimine on cyclo-crossi igavaks muutnud.
"Sponsorid maksavad mulle võitmise eest," ei jäänud Corendon-Circuse klubi rattur võlgu. "Huvid on liiga suured selleks, et sõite põnevaks muuta. Üritan kõiki asju millegagi võrrelda. Näiteks FC Barcelona jalgpallimeeskonna võidumänge on ka lõbus vaadata, sest nad mängivad jalgpalli niivõrd ilusasti. Selles, et keegi mõnda ala valitseb, pole midagi uut. Võtke kasvõi F1. Arvan, et Lewis Hamilton on võitnud kaheksa GP-d kümnest, kuid keegi pole selle kohta midagi öelnud. Kas ma pean hakkama maanteesõitjaks, et sellest teemast pääseda? Armastan krossi liiga palju."
Van der Poel kavatseb jääda truuks oma taktikale ning panna end aasta jooksul proovile erinevatel rattaspordialadel. Tähtsamatest maanteesõitudest kuuluvad uuel hooajal tema programmi E3 BinckBank Classic (endine E3 Harelbeke) ja Gent-Wevelgem. Võimalik, et kalendrisse lisanduvad ka Flandria tuur ja Pariis-Roubaix. Tema suureks eesmärgiks on võita medal 2020. aasta Tokyo olümpia mägirattakrossis.
"Mind ei survestata ühte ratast valima. Valikuvabadus hoiab mind värskena ja treeningud ei tundu ohverdusena. Kui saaksin terve karjääri vältel erinevate aladega tegeleda, siis ma kasutaksin seda võimalust, kuid ilmselt pean ühel hetkel millestki loobuma. Praeguse seisuga saab selleks olema mägirattakross," rääkis van der Poel.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud