Cyclo-crossi staarid koguvad Hispaania päikese all vormi

Cyclo-crossi staarid koguvad Hispaania päikese all vormi

Cyclo-crossi järgmised MK-etapid toimuvad detsembri lõpus ja praegu on paras hetk hooaja teiseks pooleks vormi koguda ja akusid laadida. Mitmed tippratturid, nende seas Euroopa meister Mathieu van der Poel (Corendon-Circus), maailmameister Wout van Aert (Cibel-Cebon) ja MK-sarja üldliider Toon Aerts (Telenet Fidea Lions, pildil) põgenesid Hispaania päikese alla, et korralikult trenni teha. Van der Poel laagerdab Benicassimis, van Aert Calpes ja Aerts Mallorcal.
"Sõidan päevas mitu tundi rattaga. Vajan kestvustreeninguid, sest cyclo-crossi hooaja käigus ei saa sellele väga palju keskenduda," lausus van der Poel, lisades, et nende treeningute üks eesmärke on valmistuda ka kevadisteks klassikuteks.
Van Aert: "Treeninglaager on vajalik, et hoida ennast vormis. Kavatsen teha palju mäetreeninguid ja selle käigus saan ise intensiivsust reguleerida. See on mulle hästi mõjunud ja tavaliselt saan pärast laagrit tugevamaks."
Erinevalt van der Poelist ja van Aertist ei pea Aerts, kes juhib ka DVV verzekeringen trofee üldarvestust, maanteehooaja pärast muretsema ning seetõttu keskendub ta laagri alguses puhkamisele. "Kahes sarjas liidrikoha kaitsmine on päris raske," lisas Aerts, kelle treeningpartneriks on tiimikaaslane Andreas Goeman.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud