Cyclo-crossis särab kahe lapse ema, kes võttis suvel kaheksa kilo alla

Cyclo-crossis särab kahe lapse ema, kes võttis suvel kaheksa kilo alla

Eelmisel nädalavahetusel tegi cyclo-crossi radadel ilusaid sõite hollandlanna Denise Betsema. Marlux-Bingoali klubi ridadesse kuuluv hollandlanna võitis laupäeval Ambiancecrossi ja eile Koksijde MK-etapi. Käesoleval hooajal on ta kogunud seitse võitu, millele lisandub Euroopa meistrivõistluste pronksmedal.
Elu esimese MK-etapi võit tuli Betsemale niivõrd suure üllatusena, et tal võttis tundega harjumine pikalt aega. Kui siiani tegi Betsema sporti erasponsorite toel, siis sügisel sõlmitud leping Marlux-Bingoaliga loob talle senisest paremad tingimused. Samuti saab Betsema jätkata koostööd belglasest treeneri Tom de Kortiga. Tema tiimikaaslaseks on Laura Verdonschot ja üheskoos on kergem pingekoormat jagada.
Betsema on tippspordis erandlik nähtus. Nimelt kasvab 25-aastasel ratturil kodus kaks last: 7-aastane poeg Yukka ja 5-aastane tütar Wolf. Põhja-Hollandis asuval väikesel saarel Texelis elav Betsema nägi suvel endaga tõsiselt vaeva, kärpides pärast toitumisharjumuste ja treeningmetoodika muutmist seitsme kuuga kehakaalust kaheksa kilo. Enne hooaja algust asus Betsema maailma edetabelis 80. kohal, nüüd on ta tõusnud 28. positsioonile.
"Sõidan professionaalsel tasemel kindlasti 2020. aasta lõpuni. Ma ei tea veel, kuidas ma ühendan selle tööga vanematele kuuluvas rattapoes," lausus Betsema.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud