Eksmaailmameister soovitab van der Poelil sõite põnevamaks muuta

Eksmaailmameister soovitab van der Poelil sõite põnevamaks muuta

Endine cyclo-crossi rattur, 1975. aasta maailmameister Roger de Vlaeminck kritiseeris käesolevat hooaega valitsenud Mathieu van der Poeli, soovitades Corendon-Circuse meeskonna ratturil targemini sõita ja mitte kohe sõidu alguses oma teed minna.
"See, mis praegu juhtub, on häbiväärne. Keegi ei suuda van der Poeli kannul püsida, ta on liiga hea," rääkis de Vlaeminck. "Samas arvan, et van der Poel peaks nutikamalt sõitma, sest paljud lahkuvad raja äärest. Praegu on kümne minutiga sõidu saatus otsustatud, ülejäänu pole vaatamist väärt. Van der Poel on tõeline hollandlane, kes tahab kõike ja kõiki võita. Mõistan seda, kuid seda saab teha ka viisakamal moel. Mulle enam ei meeldi see, mida näen. Van der Poel on ala pisut lõhkunud."
Van der Poel on võitnud kaks viimast MK-etappi ja DVV Trofee osavõistlust ning on saavutanud esikoha kõikidel Superprestige'i etappidel. 23-aastane sportlane ütles aga, et tema ülesanne ei ole sõite põnevaks teha. Konkurentide ootamine võib finišis valusalt kätte maksta.
"Saan aru, miks inimesed niimoodi räägivad, kuid annan sama vastuse nagu mu isa Adrie," kostis van der Poel. "Kui ma ei peaks kohe alguses eest ära sõitma ja kolm ringi enne lõppu peaks mul rehv purunema, siis teised mind järele ei oota. Treenin igapäevaselt selle nimel, et võita, mitte muuta võistlusi põnevamaks."

Toode on edukalt võrdlusse lisatud