Mathieu van der Poel pälvis hooaja 11. võidu

Mathieu van der Poel pälvis hooaja 11. võidu

Cyclo-crossi hooaeg pole jõudnud veel poole peale, kui Mathieu van der Poelil on taskus juba 11 võitu. Corendon-Circuse rattur oli kiireim Hammes peetud DVV Verzekeringen Trofee etapil Flandriencrossil. Valitseva Euroopa meistri üleolekus ei tekkinud kordagi kahtlust, sest ta juhtis sõitu algusest peale.
Van der Poelil polnud väsimusest märkigi hoolimata sellest, et ta võitis päev varem Tšehhimaal Taboris peetud MK-etapi. Kaht võistluspaika lahutab 940 km. Valitsev maailmameister Wout van Aert eelistas Flandriencrossi vahele jätta.
Corendon-Circusele kindlustas kaksikvõidu 44 sekundiga maha jäänud Tom Meeusen. Kolmandaks tuli Laurens Sweeck (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice), kes kaotas ligi kaks minutit.
Kolme etapi järel jätkab DVV Verzekeringen Trofee üldliidrina viimati kaheksandana lõpetanud Toon Aerts (Telenet Fidea Lions). Lars Van Der Haar (Telenet Fidea Lions) kaotab 1.54 ja Poel 1.56.
Naiste jõuproovil oli kiireim Annemarie Worst (Steylaerts-777), kes edestas kaheksa naise vahel peetud lõpuheitluses sekundiga valitsevat maailmameistrit Sanne Canti (Enetherm- BKCP) ja Ellen van Loyd (Telenet-Fidea Lions).

Toode on edukalt võrdlusse lisatud