Mathieu van der Poel kaitses EM-tiitlit ja avaldas järgmise suure eesmärgi

Mathieu van der Poel kaitses EM-tiitlit ja avaldas järgmise suure eesmärgi

Hollandis ‘s-Hertogenboschis lõppenud cyclo-crossi Euroopa meistrivõistlustel pälvis teist aastat järjest kuldmedali Mathieu van der Poel. Hollandlane läks oma teed teisel ringil ega andnud kordagi edu käest. Viimasele ringile minnes oli tema edu 22 sekundit. Kaks ülejäänud kohta poodiumil hõivasid belglased Wout van Aert ja Laurens Sweeck.
Hooaja esimestel võistlustel domineerinud van der Poel tegi üllatava etteaste EM-ile eelnenud Koppenbergcrossil, kus ta pidi leppima 21. kohaga. "Pärast Koppenbergi jäin rahulikuks ja tegin seda, mida olin varasemalt planeerinud. EM-il oli enesetunne hea ja rada sobis mulle. Sõitsin siin ka eelmisel aastal," lausus 23-aastane van der Poel. "Nüüd on minu järgmine suur eesmärk olümpia. 2020. aastal keskendun mägirattakrossile ja seejärel osalen võib-olla maanteevõistlustel."
Palju põnevamalt kulges naiste sõit, kus esikolmikusse mahtusid vaid Hollandi ratturid. Oma esimese tiitlivõistluste kulla võitis 22-aastane Annemarie Worst, kellele järgnesid kahesekundilise vahega Marianne Vos ja Denise Betsema. Tiitlikaitsja Sanne Cant (Belgia) pidi leppima neljanda kohaga.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud