Wout van Aerti ja Sniper Cyclingu vaidlus jõudis kohtusse

Wout van Aerti ja Sniper Cyclingu vaidlus jõudis kohtusse

Cyclo-crossi maailmameistri Wout van Aerti ja Sniper Cyclingu vaidlus lepingu ennetähtaegse ülesütlemise teemal jõudis kohtusse. Belgia rattur lõpetas septembris ühepoolselt kontrahti Veranda's Willems-Crelani meeskonnaga (Sniper Cycling on juriidiline keha), sest polnud valitseva olukorraga rahul.
Osapooli esindavad advokaadid said kokku Mecheleni linnas asuvas töökohtus ning üheskoos lepiti kokku, et juhtumi lahendamiseks toimuvad eelistungid toimuvad kümne kuu jooksul. Kohtuistung, kus peavad osalema kõik osapooled ja kus langetatakse otsus, peab toimuma kuu aja jooksul pärast eelpool nimetatud kümne kuu pikkust tähtaega ehk lahendus peaks saabuma hiljemalt 2019. aasta septembri lõpuks.
Van Aert esindab praegu Cibel Cebon Offroad Teami, kuid 2019. aastaks tal lepingut pole. Rahvusvaheline Jalgratta Liit ei anna klubivahetuseks luba enne, kui asjad eelmise tööandjaga on korrektselt lõpetatud. Aga kuna Veranda's Willems-Crelan ühineb 2019. aastal Roompot-Nederlandse Loterijga, kaotavad ratturite lepingud kehtivuse ning neist saavad vabaagendid. Van Aert oli eelnevalt sõlminud aastateks 2020-2022 lepingu LottoNL-Jumboga. Võimalik, et nüüd tehakse leping ka 2019. aastaks, kuid selleks peab Hollandi klubi lisasponsoreid hankima.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud