Wout van Aerti klubi ühineb Hollandi meeskonnaga

Wout van Aerti klubi ühineb Hollandi meeskonnaga

Kolmekordse cyclo-crossi maailmameistri Wout van Aerti koduklubi Veranda’s Willems-Crelan ühineb järgmisel aastal Hollandis registreeritud meeskonnaga Roompot-Nederlandse Loterij. Uus Belgia-Hollandi esindus hakkab omama Belgia litsentsi, kuid sõidab Hollandi lipu all. Suureks eesmärgiks on teenida suurtuurile wild card.
Cyclo-crossis kolm aastat järjest maailmameistriks kroonitud ja ka maanteel ilusaid sõite tegeva van Aerti leping kehtinuks Veranda’s Willems-Crelaniga ka järgmisel hooajal, kuid andekat belglast soovisid välja osta mitmed tippmeeskonnad. Nüüd peaks uue tiimi kalender tulema esinduslik ja hiljuti Taani velotuuri võitnud ja Glasgow' EM-il pronksile tulnud van Aertil jagub jätkamiseks ilmselt piisavalt motivatsiooni. Veel pole teada, mitu ratturit kummastki meeskonnast uude tiimi üle tuleb. Uut klubi esitletakse jaanuaris.
Mõni aeg tagasi ringlesid jutud, et Veranda’s Willems-Crelan liitub Aqua Blue Sportiga, kuid sellest ei saanud asja ja Iiri Pro Continental klubi teatas hiljuti, et lõpetab käesoleva hooaja järel tegevuse.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud