Astana palkas Hispaania meistri ja tema venna

Astana palkas Hispaania meistri ja tema venna

Tanel Kangerti koduklubi Astana sõlmis 2019. aastaks lepingu valitseva Hispaania meistri Gorka Izagirre ja tema venna Ion Izagirrega. Tänavu esindavad Izagirred Bahrain-Meridat, kuid nende soov klubi vahetada oli ammu teada. Astana kõrval näitas suurt huvi üles ka UAE Team Emirates.
"Mina ja Gorka teame väga hästi osasid Astana tiimiliikmeid. See on tähtis, sest võimaldab meil kiiresti kohaneda," lausus Ion Izagirre. "Astana on väga tugev klubi, mis teeb kõvasti tööd ja seab uusi kõrgeid eesmärke. Koos Gorkaga loodame tuua meeskonda uut jõudu ja teha Astana tugevamaks. Loomulikult on meie peaeesmärgiks võidud. Oleme valmis aitama meeskonnal saavutada suuri eesmärke ja töötama isikliku edu nimel velotuuridel."
Ilmselt saab Izagirrede peaülesandeks olema Miguel Angel Lopezi ja Jakob Fuglsangi abistamine suurtuuridel, kuid nad on suutelised ka ise tulemust tegema. Gorka Izagirre saavutas tänavusel Omaani tuuril ja Pariis-Nice'il kolmanda koha ning tuli Hispaania meistrivõistlustel temposõidus hõbedale. Ioni selle hooaja säravaimaks saavutuseks on kolmas koht Vuelta al País Vascol.
Kasahstani klubiga liituvad tuleval hooajal veel Manuele Boaro, Rodrigo Contreras ja Davide Ballerini.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud