Thomas ja Froome võistlevad jälle koos - kes on nüüd esinumber?

Thomas ja Froome võistlevad jälle koos - kes on nüüd esinumber?

Tour de France'il vastavalt esimese ja kolmanda koha saavutanud Sky ratturid Geraint Thomas ning Chris Froome osalevad 2. septembril algaval Briti velotuuril. Põhiküsimus on - kas Thomas on jätkuvalt Sky liider?
"Kohe, kui lõpetasin Touri, teadsin, et tahan osaleda Briti tuuril ja sõita koduteedel. Tuur algab Walesist, mis teeb sellest veelgi erilisema sündmuse. Seejärel avaneb mul võimalus sõita terve Ühendkuningriigi teedel. Ma ei suuda seda oodata," rääkis 32-aastane Walesist pärit Thomas, kes oli mullu seitsmes. "Tahan minna starti heas vormis, et võistelda ja nautida. Tean, et meil saab olema tugev meeskond. Ootan seda suure huviga."
Froome osales Briti tuuril viimati 2009. aastal Barloworldi meeskonda kuuludes. "Viimastel aastatel on Vuelta olnud minu suur eesmärk. Tänavu ma seal ei sõida ja see võimaldab mul Briti tuurile naasta. Tuur on iga aastaga suuremaks kasvanud ja ootan seda suure huviga," lausus Froome.
Kaheksa päeva vältav tuur algab Walesis asuvast Pembrey Country Parkist ja avaetapp lõpeb Newportis. Programmi kuulub seitse grupisõitu, 5. etapil on kavas 14 km meeskonnasõit. Finiš on 9. septembril Londonis.
Sky on koduvõistlusel vaid korra üldvõidu pälvinud - 2013. aastal saavutas esikoha Bradley Wiggins. Aasta tagasi oli parim Lars Boom.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud