Taaramäe läheneb tippvormile - kaal on langenud kolme kilo võrra

Taaramäe läheneb tippvormile - kaal on langenud kolme kilo võrra

Eelmisel nädalal Eestis viibinud ja Tour of Estonial võidu sõitnud Rein Taaramäe tegi oma Facebooki lehel võidusõitudest kokkuvõtte. Kolme nädala jooksul kolm kolmepäevast velotuuri läbinud Taaramäe kinnitab, et ettevalmistus eesseisvateks Šveitsi tuuriks ja Tour de France'iks on kulgenud hästi.
Üks asi paneb Direct Energie meeskonnas sõitvat eestlast siiski muretsema. "Minek oli küll päris hea, kuid mis nati hirmutas, oli see, et n-ö toores paigalt kiirendusvõime oli veelgi kehvemaks jäänud, kui ta tavaliselt olnud on," kirjutab Taaramäe. "Õnneks sai läbi Eesti sõitude seda kiirendust nüüd treenitud ja tekkis kohe ka arusaamine, mida ma nüüd enne Šveitsi tuuri ja TDF-i lihvima pean. Muidugi on sprindivõime taandareng mingis mõttes ka hetkeline. Kuu ajaga olen 3 kg kaalu kaotanud ja eks see mängib jõulises pooles oma rolli."
Otsus Eestisse põigata õigustas end täielikult. "Eestit silitav kuumalaine, ühtehoidev ja sõbralik koondis ning hea korraldus ja publik tegid möödunud nädalavahetuse ikka tõeliseks maasikaks," kiidab Taaramäe. "Mulle meeldis tavapärasest rütmist välja hüpata, sõita enda jaoks suhteliselt tundmatute tiimide ja sõitjate vastu ning teises meeskonnas kui tavaliselt. Tegemist oli väga suure kontrastiga võrreldes mingit välismaa sõitu enda Directi meeskonna eest sõites ja nüüd kogetut - see kõik oli värskendav!"
Taaramäe on tagasi Monacos ja valmistub 9.-17. juunini peetavaks Šveitsi tuuriks.


Toode on edukalt võrdlusse lisatud