Astana liider: Giro kolmas koht on suur saavutus

Astana liider: Giro kolmas koht on suur saavutus

Tanel Kangerti koduklubi Astana oli ainus meeskond, kes jõudis Giro d'Italial kahe ratturiga esikuuikusse. Tiimi parimana saavutas Miguel Angel Lopez kolmanda koha, tõustes ühtlasi ka parimaks noorratturiks, kuid kõrgelt tuleb hinnata ka Pello Bilbao kuuendana lõpetamist.
"See on nii mulle kui ka meeskonnale suur saavutus," lausus 24-aastane Lopez, kes saavutas mullusel Vueltal kaheksanda koha. "Tegime kolme nädala jooksul kõvasti tööd ja olen rahul, et võitsin valge särgi. See oli Girol mu peamine eesmärk ja olen rahul, et sellega hakkama sain. Saavutada kokkuvõttes koht esiviisikus oli mu teine eesmärk ja olen õnnelik, et suutsin seda ületada."
Rahul oli ka Astana tegevjuht Aleksandr Vinokurov. "On suur saavutus jõuda nii noorena suurtuuril poodiumile. Pärast rasket aastat jõudsime suurel sõidul jälle esikolmikusse. Olen kindel, et see on meile vaid algus. Olen rahul nii Miguel Angeli kui kogu meeskonnaga. Meil jäi selja taha kolm fantastilist nädalat ning Miguel Angeli valge särk ja Pello kuues koht on suurepärased saavutused."
Astana hakkab nüüd valmistuma Tour de France'iks, liidrina läheb starti Jakob Fuglsang. Näis, kas tiimi lisatakse ka Girol katkestanud Kangert.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud