Eksproff suri noorelt vähki

Eksproff suri noorelt vähki

Endine profirattur Jacquelyn Crowell suri kolmapäeval pärast viis aastat väldanud rasket võitlust vähki. Veebruaris tähistas ta 30. sünnipäeva.
Arstid diagnoosisid Crowellil neljanda astme glioblastoomi, haruldase pahaloomulise ajukasvaja, 2013. aasta oktoobris. Ta läbis kasvaja eemaldamiseks operatsiooni WellStar Kennestone'i haiglas Mariettas. Samas kohas alustas ta ka ravi vähi vastu.
Crowellil tekkisid esialgsed halvatuse sümptomid keha paremal küljel, kui ta oli Colorado Springsis treenimas selleks, et pääseda Rio olümpiaks USA koondisesse. Ta siirdus kohe koju Georgiasse, kus tal tuvastati ajuverejooks. Järgnenud uuringud tuvastasid tal kasvaja, mille arstid kolm päeva hiljem eemaldasid.
Crowell loobus võistlemisest, kuid sõitis rattaga edasi ja töötas noortetreenerina. Haigus tuli aga tagasi. 2014. aasta mais pidas Crowell legendaarse kõne, kus ta palus kuulajatel oma tervist ja elu ära kasutada ning anda endast parim, et igat hetke nautida. Need oli Crowelli ühed viimased sõnad avalikkuse ees.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud