Zakarin: olen aru saanud, et võin suurtuuridel häid tulemusi saada

Zakarin: olen aru saanud, et võin suurtuuridel häid tulemusi saada

Katjuša-Alpecini liider suurtuuridel Ilnur Zakarin on enesekindlam kui kunagi varem. "Olen aru saanud, et võin suurtuuridel häid tulemusi saada. Tänavu keskendun ainult Tour de France'ile ja Vueltale," kinnitas Zakarin.
Mulluse Vuelta kolmandana lõpetanud Zakarin pole tänavu millegi erilisega silma paistnud, kuid pole ka vajadust olnud. Tema jaoks tähtsad võidusõidud alles tulevad. "Alustasin oma karjääri suurte sammudega. Kolm aastat tagasi polnud ma keegi, kuid nüüd on mul ette näidata ilusaid tulemusi Girolt ja Vueltalt. Loodan samamoodi jätkata," märkis 28-aastane venelane. "Praegu ei tunne ma mingit survet. Kui meeskond ei pane ratturitele liiga palju pingeid, saame võtta rahulikult. Sel juhul saan teha parima võimaliku tulemuse."
Kui kahel eelmisel aastal oli Zakarinile mägedes abiks ka Rein Taaramäe, siis tänavu värvati eestlase asemele Sky meeskonnast Ian Boswell. Zakarinit toetavad rasketel etappidel veel Robert Kiserlovski ja Pavel Kotšetkov.
Katjuša-Alpecini spordidirektor Dmitri Konõšev: "Alustasime hooaega tavapärasest hiljem ja seetõttu polnud Zakarin aasta alguses heas vormis. Töö tulemusi peaksime nägema Touril. Zakarin alustab kolmandat hooaega suurtuuri liidrina. Ta on enesekindel ja ta tunneb ümbritsevat meeskonda. Boswell on väga tähtis rattur Zakarini jaoks. Ta teab, mida teeb. Ta meeldib mulle."

Toode on edukalt võrdlusse lisatud