Contadori keldris on eksklusiivne rattakogu

Contadori keldris on eksklusiivne rattakogu

Kaks korda Tour de France'i ja Giro d'Italia ning kolm korda Vuelta võitnud Alberto Contadori maja keldrikorrusel asub eramuuseum, kus on välja pandud suurem osa ratastest, mida hispaanlane oma karjääri jooksul on kasutanud. Näha saab 40 kaherattalist.
Kõige vanem on sõiduvahend, mille Pinto linnas üles kasvanud Contador sai, kui ta oli 14- või 15-aastane. Contador meenutab muheledes, et teismelisena lasi ta ühe Orbea ratta raamile kirjutada Macario, sest Orbea rattad polnud toona nii lahedad.
Contador tunnistab, et rataste putitamisel pole ta kõige osavam. "Olen olnud rataste osas väga nõudlik, kuid pole ise kätt eriti külge pannud. Õnneks on mul olnud terve karjääri vältel väga hea mehaanik Faustino Muñoz. Olen alati meeskonda vahetades nõudnud, et Faustino minuga kaasa tuleks," selgitab Contador.
Küsimusele, millise rattaga Contador hommikul kõhkluseta sõitma läheks, vastas mees, et valiks 2009. aasta Touri võidu toonud Treki või oma viimase hooaja Treki. "2009. aasta ratas oli disainitud minu logodega ning seal olid kajastatud kõigi kolme suurtuuri võidud," lisab Contador. "Mulle meeldis see ratas esimesest hetkest. Viimaste aastate rattad on selle arendatud versioonid - need on kergemad ja neil on rohkem väikeseid detaile."
Pilte Contadori kollektsioonist saate vaadata siit.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud