Sagan: ma ei vahetaks MM-tiitlit Pariis-Roubaix' ja Flandria tuuri võidu vastu

Sagan: ma ei vahetaks MM-tiitlit Pariis-Roubaix' ja Flandria tuuri võidu vastu

Enne Pariis-Roubaix'd ajakirjanikele nappe vastuseid andnud Peter Sagan oli pärast võidukat võistlust otsekui ümber sündinud. Bora-Hansgrohe liider oli jälle tema ise.
„Noorena oli minu unistus võita esmajoones Pariis-Roubaix ning seejärel maailmameistrivõistlused ja Flandria tuur,“ meenutas kolmekordne MM-kulla omanik Sagan. „Kui keegi küsiks nüüd, et kas ma vahetaksin maailmameistritiitlid Flandria tuuri ja Pariis-Roubaix' vastu, vastaksin eitavalt. See on midagi enamat. Nüüdseks olen võitnud nii Flandria tuuri kui ka Pariis-Roubaix' ja see on imeline tunne. See on väga tore.“
Sagan selgitas ka oma väljaütlemisi Quick-Step Floorsi domineerimise kohta, mis eelnevalt palju vastukaja tekitasid. Endine Belgia rattaäss Tom Boonen soovitas näiteks Saganil virisemine lõpetada.
„Rääkisin, et kui ülejäänud meeskonnad koostööd ei tee, siis jätkab Quick-Step võitmist. Ma ei hädaldanud, vaid rääkisin sellest, mis on tõsi. Et, ärgake üles, kutid. Tom Booneni vastu tunnen suurt austust, sest ta oli noorena minu iidol. Mul pole tema kohta midagi halba öelda. Austan teda,“ rääkis Sagan.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud