Suurbritannia panustab cyclo-crossi MM-il Pidcockile ja naistele

Suurbritannia panustab cyclo-crossi MM-il Pidcockile ja naistele

Nädalavahetusel Valkenburgis peetavatel cyclo-crossi maailmameistrivõistlustel mõlgutab medalimõtteid ka Suurbritannia. Kui meeste eliidis esindab saareriiki vaid Ian Field ja tema lootusi ei saa ülemäära suureks pidada, siis naiste ning U23 vanuseklassis on medalivõimalused suuremad.
Kullamõtetega stardib U23 vanuseklassis kindlasti Tom Pidcock, kes võitis mullusel MM-il esikoha juunioride arvestuses. Tänavuse MK-sarja võitnud Pidcocki suurimaks rivaaliks võib pidada belglasest Euroopa meistrit Eli Iserbyt, kes edestas teda Euroopa meistrivõistlustel Taboris.
Naiste U23 arvestuses kuulub favoriitide hulka 2016. aasta maailmameister ja mullu pronksi pälvinud Evie Richards (pildil). 20-aastane Richards võitis detsembris eliidi arvestuses MK-etapi Namuris ja tuli eelmisel nädalavahetusel Hoogerheides kolmandaks. Naiste eliidis prognoositakse medalit Suurbritannia meistrile Helen Wymanile.
"Rada on MM-ile omaselt raske, mis nõuab osalejatelt head füüsilist võimekust ning mudased ja tehnilised lõigud panevad proovile tehnilised oskused," lausus Suurbritannia alaliidu cyclo-crossi koordinaator Matt Ellis.


SUURBRITANNIA KOONDIS

Mehed: Ian Field
Naised: Nikki Brammeier, Bethany Crumpton, Helen Wyman
U23 mehed: Tom Pidcock, Dan Tulett, Ben Turner
U23 naised: Harriet Harnden, Anna Kay, Evie Richards
Meesjuuniorid: Sean Flynn, Ben Tulett, Jenson Young

Toode on edukalt võrdlusse lisatud