Israel Cycling Academy viib turunduse uuele tasemele

Israel Cycling Academy viib turunduse uuele tasemele

Iisrael ja rattasport - neid kahte sõna laiem üldsus omavahel ei seosta. Järgmisel aastal Jeruusalemmas algav Giro d'Italia aitab olukorda kindlasti muuta. Et suurejoonelisest sündmusest maksimaalset tulu lõigata, panustab Mihkel Räime koduklubi Israel Cycling Academy varasemast rohkem turundusele. Seda nii rattaspordi kui ka Iisraeli riigi tutvustamise eesmärgil.
"Peame selgitama kõigile, mis Giro on. Iisraelis ei teata Girost ega rattaspordist suurt midagi. Tahame, et see oleks suureks rattaspordi pöördepunktiks Iisraelis," lausus Israel Cycling Academy mänedžer Ran Margaliot. "Näiteks pole me sotsiaalmeedias peaaegu üldse kasutanud heebrea keelt. Oleme kirjutanud inglise keeles ja kasutanud rahvusvahelist vaatenurka ning see maksab meile nüüd kätte. Kui Israel Cycling Academy jätkab samal moel, ei muutu midagi ka Iisraeli rattaspordis. Soovime Iisraeli rattaspordis muutusi ellu kutsuda reaalsete ratturitega, reaalsete treeneritega ja reaalse infrastruktuuriga. Praegu on kõige tähtsam sinna investeerida."
Israel Cycling Academy 24-st ratturist viis on Iisraeli passiga. Margaliot lubas, et kui klubi peaks pääsema Giro d'Italia starti, siis on joonel vähemalt üks iisraellane. "See on olnud meie meeskonna üks missioone. Ühel hetkel pead vaatama peeglisse ja küsima endalt, miks sa seda kõike teed? Võib-olla leian homme suursponsori ja pääseme uueks hooajaks World Touri ning panen tiimi nimeks Israel. Aga mul on nimekirjas ainult üks kohalik rattur. Mida me oleme saavutanud?" küsis Margaliot. "Keegi ei usuks meie lugu, meie tegevus ei inspireeriks kedagi ja midagi ei muutuks. Praegu on koosseisus viis Iisraeli ratturit, mitte 20, kuid need on tasemel poisid. Nad lihtsalt ei osale võistlustel kogemuste hankimiseks, vaid neil on meeskonnas oluline roll. Iisraeli ratturid võidavad võidusõite Euroopas. See polnud nii 25 aastat tagasi."

Toode on edukalt võrdlusse lisatud