Davide Rebellin alustab 26. profihooaega

Davide Rebellin alustab 26. profihooaega

46-aastane igiliikur nimega Davide Rebellin ei kavatsegi tippspordist lahkuda. Legendaarne Itaalia rattur sõlmis aastase lepingu Belgia kontinentaalklubiga Natura4Ever-Sovac.
Pärast nelja hooaega CCC Sprandi Polkowices liitus Rebellin tänavu kontinentaalmeeskonnaga Kuwait-Cartucho.es. Rebellin on jätkuvalt heas vormis ja lõppenud hooajal pälvis ta kolm võitu: etapi- ja üldvõidu Indoneesias peetud Tour de Banyuwangi Ijenil ning etapi Iraani tuuril.
Natura4Ever-Sovaci eestvedajaks on eksproff Geoffrey Coupé, kes tõi teiseks nimisponsoriks Alžeeria autotootja Sovaci. Lisaks Rebellinile on uueks tulijaks Youcef Reguigui Dimension Datast ja neli Alžeeria noorratturit. "Üks mänedžer Coupé unistusi on teoks saanud. Davide Rebellinist saab oluline lüli meie meeskonnas nii sportliku kvaliteedi kui ka kogemuste osas, mida ta saab meie noortele jagada," seisis Natura4Ever-Sovaci pressiteates.
Lisaks eelpool nimetatud klubidele on Rebellin sõitnud Gerolsteineris, Liquigasis ja Francaise des Jeux's. Lisaks kolme Ardennide klassiku võidule 2004. aastal pälvis ta esikoha Fleche Wallonne'il ka 2007. ja 2009. aastal. Rebellin on võitnud etapi Giro d'Italial ning pälvinud Tirreno-Adriatico ja Pariis-Nice'i üldvõidu. 2008. aastal saavutas ta Pekingi olümpia grupisõidus teise koha, kuid see tulemus tühistati hiljem positiivse dopinguproovi tõttu.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud