Mathieu van der Poeli põlv vajas õmblemist

Mathieu van der Poeli põlv vajas õmblemist

Pühapäevasel Superprestige'i etapil kukkunud ja põlve vigastanud Mathieu van der Poel läks kohe pärast võidusõitu arsti juurde Herentalsi. Doktor Toon Claes tegi valitsevale Euroopa meistrile mõned õmblused ja keelas tal kuni neljapäevani võidu sõita.
Hollandi rattur, kes on sedasama paremat põlve vigastanud ka 2015. aastal Tour de l'Aveniril kukkudes ja laskunud seda mullu opereerida, loodab siiski joonel olla pühapäeval Bogenses peetaval cyclo-crossi MK-etapil. "Ma ei lootnud sel moel seda ilusat (Euroopa meistri) särki kanda. Enesetunne oli hea ja ma nautisin iseennast mudas, kuid viimane ring oli täielik ebaõnn," lausus van der Poel. "Olin oma võidus kindel, kuid siis läksid esimene ja tagumine jooks valesse kohta. See oli probleem, kuid mitte väga dramaatiline. Pisut hiljem tegin rumala vea kraavis ja sõitsin vastu kivi. Arsti juures oli oluline haav võimalikult hästi (mudast) puhastada."
Van der Poel on võitnud kolm esimest MK-etappi ja teeb kõik endast oleneva, et Taanis stardis olla ning kokkuvõttes liidrikohta kaitsta.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud