Mathieu van der Poel teenis hooaja viienda võidu

Mathieu van der Poel teenis hooaja viienda võidu

Gietenis peetud cyclo-crossi sarja Superprestige'i avaetapi võitis Mathieu van der Poel. Beobank-Correndoni rattur kuulus neljaliikmelisse juhtgruppi, kus ta pani oma paremuse maksma kaheksandal ringil. Van der Poelile järgnesid soliidse vahega Wout Van Aert (Crelan-Charles), Laurens Sweeck (Era-Circus) ja Lars van der Haar (Telenet-Fidea Lions). See oli van der Poelile Gietenis kolmandaks võiduks nelja aasta jooksul, käesoleval hooajal on hollandlasel kirjas juba viis esikohta.
Van der Poel oma sõiduga aga rahule ei jäänud. "Olin tehniliselt kehv ja sõitsin peaaegu iga rajal oleva takistuse vastu," ütles ta. "Oli raske sõit. Tean, et ei suuda igal nädalavahetusel stardist üksinda eest ära sõita ja lõpuni ette jääda. Seekord polnud mu vorm väga hea ja teadsin, et ma ei pea tund aega üksinda ees vastu."
Valitseva maailmameistri ja MK-sarja üldvõitja van Aerti vorm on võrreldes USA-s peetud MK-etappidega palju paremaks läinud, kuid van der Poelile ta veel vastu ei saa. "Positiivne on see, et suutsin van der Poeli kiirele stardile vastata ja ta kinni püüda. Sõidu teisel poolel üritasin enda taset hoida, kuid ma pole veel piisavalt tugev, et lõpuni vastu pidada," märkis van Aert.
Superprestige'i järgmine etapp peetakse 15. oktoobril Zonhovenis.


TOP 10
1. Mathieu Van Der Poel (Ned) 57.45
2. Wout Van Aert (Bel) +0.15
3. Laurens Sweeck (Bel) +0.27
4. Lars Van Der Haar (Ned) +0.33
5. Quinten Hermans (Bel) +0.43
6. Gianni Vermeersch (Bel) +0.44
7. Kevin Pauwels (Bel) +0.53
8. Jens Adams (Bel) +0.54
9. Toon Aerts (Bel) +0.55
10. Diether Sweeck (Bel) +1.19

Toode on edukalt võrdlusse lisatud