Uude kaubanduskeskusesse T1 rajatakse sisetrekk

Uude kaubanduskeskusesse T1 rajatakse sisetrekk

Laiema avalikuse eest on hoitud saladuses fakti, et Peterburi tee algusesse ehitatavasse kaubandus- ja meelelahutuskeskusesse T1 tuleb rahvusvahelistele nõuetele vastav sisetrekk. Nimetatud spordirajatise järele on Eestis karjuv vajadus, sest teatavasti ei tohi ohutusnõuetele mittevastaval Pirita velodroomil enam sõita. Kuna kaubanduspinda on Eestis liiga palju, otsisid T1 arendajad keskusesse, mille kõrvale rajatakse hiiglaslik vaateratas, innovatiivseid lahendusi. 250 m trekk valmib 2018. aasta oktoobris.
Eesti Jalgratturite Liidu peasekretär Urmas Karlson kinnitas, et Tallinn on sisse andnud taotluse kandideerida 2019. aasta trekisõidu maaimameistrivõistluse korraldajaks. Positiivse vastuse tõenäosust pidas Karlson väga suureks.
Kellest saab aga sisetreki direktor? Kuluaarides sahistatakse, et EKRE esimehel Mart Helmel on saanud poliitikast kõrini ja suurte kogemustega mees otsib uusi väljakutseid. Helme salaplaan ei pruugi aga teoks saada, sest võimukoridorides liiguvad jutud, et kui Mihhail Kõlvartist ei peaks pärast sügisesi kohalikke valimisi saama Tallinna linnapea, on just tema peakandidaat treki juhi kohale.
Elame-näeme!

Toode on edukalt võrdlusse lisatud