Euroopas võistlemiseks oli vaja teha kõvasti paberitööd

Euroopas võistlemiseks oli vaja teha kõvasti paberitööd

15-kordne USA meister Katie Compton alustab rahvusvahelist cyclo-crossi hooaega pühapäeval Superprestige'i etapil Merksplasis. Aasta alguses USA meistrivõistlustel pronksi teeninud ja MM-il neljandaks tulnud Compton tahab startida kõigil viiel MK-etapil. Kokku on KFC Racing p/b TREK/Knight Compositesi tiimi liidril kalendris 16 võidusõitu, hooaeg kulmineerub 30. jaanuaril Oostendes peetavate maailmameistrivõistlustega.
Compton saabus Belgiasse nädala alguses ja jääb sinna baseeruma kuni Euroopa-hooaja lõpuni. "Belgiasse tulekuks tehtud paberitöö oli väga suur," viitas 41-aastane Compton koroonaolukorrale. "Vaja oli lepinguid võistluste korraldajatega, kirja USA alaliidult ja oma tööandjalt, panna paika oma asukohaga seotud informatsioon, kinnitada tagasilennu pileti olemasolu ning reisimiseks vajalik tervisekindlustus. Pidin tõendama, et lähen tegema tööd, mida ei ole võimalik teha distantsilt."
Algselt detsembriks planeeritud USA meistrivõistlused on tühistatud ja Compton saab keskenduda võistlustele USA-s. Kodumaal sai ta kohalikel jõuproovidel pisut võistlustunnetust harjutada, võites kõik neli Colorados peetud võidusõitu.
"Tundub, et rattavõistlustel osalemine on päris turvaline. Pärast hooaja taaskäivitumist ei ole olnud nii palju koroonajuhtumeid. Inimesed on nutikad ja teevad õiget asja," lisas Compton.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud