Ethias Crossil võidutsesid Sweeck ja Alvarado

Ethias Crossil võidutsesid Sweeck ja Alvarado

Cyclo-crossi sarja Ethias Crossi Leuvenis peetud 4. etapil oli meestest kiireim Laurens Sweeck (Pauwels Sauzen-Bingoal), edestades sekundiga Toon Aertsi (Telenet-Baloise Lions) ja 24 sekundiga tiimikaaslast Michael Vanthourenhouti. Euroopa meister Eli Iserbyt (Pauwels Sauzen-Bingoal) jäi neljandaks.
Belgia meister Sweeck on heas vormis - kolmapäeval võidutses ta Nielis Superprestige'i 3. etapil. Sweeck tõstis esile meeskonnamängu ehk Vanthourenhouti panust, mis võimaldas tema tuules püsida. "Aerts tahtis, et ma oleksin ees, kuid mul ei olnud põhjust niimoodi talitada," märkis Sweeck. "Samas ei ole alati hea teisel kohal püsida. Tehnilisel sektsioonil eksides võib kõvasti aega kaotada. Lõpusirgel oli aga hea tuulest välja tulla. Kaks võitu ühe nädala jooksul - ma ei mäleta, millal viimati sellega hakkama sain."
Aerts: "Sweeck sai tugevalt meeskonnalt abi ja seega pidin enamuse tööst ise ära tegema. Tean, et tegin ideaalse sõidu, kuid sellisel rajal ei olnud mul võimalik Sweecki maha raputada. Tund aega järjest sõitu juhtides on raske spurtida ratturi vastu, kes on sinu selja taga sõitnud."
Naistest pälvis esikoha valitsev maailmameister Ceylin del Carmen Alvarado (Alpecin-Fenix), sekundiga jäi maha Denise Betsema (Pauwels Sauzen-Bingoal) ja 3 sekundiga Lucinda Brand (Telenet-Baloise Lions).

Toode on edukalt võrdlusse lisatud