Eesti meistriks krooniti Martin Loo ja Mari-Liis Mõttus

Eesti meistriks krooniti Martin Loo ja Mari-Liis Mõttus

Elvas peetud cyclo-crossi Eesti meistrivõistlustel võitis kuldmedali Martin Loo (Trinx Factory Team), kes edestas ligi kolme minutiga Rait Ärmi (Tartu2024/BCC) ja rohkem kui kolme minutiga tiitlikaitsjat Markus Pajurit (Tartu2024/BCC). Teisel ringil üksinda eest ära sõitnud Loo tuli Eesti meistriks viiendat korda.
Kuni 23-aastaste arvestuses olid kolm paremat Ärm, Pajur ja nende tiimikaaslane Artjom Mirzojev. Juunioride konkurentsis jagasid medalid Madis Mihkels (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi), Frank-Aron Ragilo (KJK) ja Romet Pajur (CFC Spordiklubi).
Naiste arvestuses oli parim Mari-Liis Mõttus (Haanja Rattaklubi), kindla vahega järgnesid Laura Lizette Sander (Pärnu Kalevi Spordikool) ja Elina Tasane (Viljandi Rattaklubi). U23 medalid kuuluvad Merili Sirvelile (Rakvere Rattaklubi Siplased), Mathilde Manuela Nigulile (CFC Spordiklubi) ja Carol Kuuskmanile (CFC Spordiklubi). Juunioride kiiremad olid Sander, Tasane ja Elisabeth Ebras (KJK).
Meistrivõistlused peeti värskelt avatud Elva Spordikeskuse ümbruses ja korraldustöö oli tipptasemel! Tulemusi saate vaadata SIIT.

MSport: Sten Kask (Spordipartner)
MSen1: Viljar Kuljus (Rein Taaramäe Rattaklubi)
MSen2: Erki Kukk (VO2)
MSen3: Raido Kodanipork (CFC Spordiklubi)
MSen4: Alar Reiska
MSen5: Aimur Uuk (Rakvere Rattaklubi Siplased)

Toode on edukalt võrdlusse lisatud