Jumbo-Visma pakub Wout van Aertile uut lepingut

Jumbo-Visma pakub Wout van Aertile uut lepingut

Jumbo-Visma ja Wout van Aert peavad läbirääkimisi, et pikendada lähiajal 2021. aasta lõpus läbi saavat lepingut. Hollandis registreeritud tiimi spordimänedžer Merijn Zeeman kinnitas, et van Aerti ümber tahetakse moodustada veelgi tugevam meeskond.
"Tahame lepinguga seonduva sügisel paika saada," lausus Zeeman. "Kuna Wout on maailma üks paremaid rattureid, siis on uue lepingu tingimused mõistagi hoopis teistsugused. Seetõttu oleme paralleelselt suhtluses ka oma sponsoritega, et see kõik võimalikuks saaks. Loodan, et jätkame koos. Meil on Woutiga suured plaanid. Jumbo-Visma tulevik on lähedalt seotud Wouti tulevikuga."
Van Aert on üks ihaldusväärsemaid rattureid, sest suudab lisaks maanteesõidule suuri tegusid teha ka cyclo-crossis ehk olla pildis aastaringselt. Käesolev aasta maanteel on kulgenud väga edukalt - van Aert on tänavu pälvinud kuus esikohta. 26-aastane belglane on olnud parim muuhulgas Milano-San Remol, Strade Bianchel ja kahel Tour de France'i etapil ning hõbe tuli MM-i grupi- ja temposõidus.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud