Räim: 99-protsendilise tõenäosusega ma Iisraeli klubis ei jätka

Räim: 99-protsendilise tõenäosusega ma Iisraeli klubis ei jätka

Teisipäeval Vueltat alustava Mihkel Räime jaoks võib tegemist olla viimase etardiga Israel Start-Up Nationi ridades. Intervjuus Delfi taskuhäälingule "Jalgrattapalavik" tunnistas Räim, et 99-protsendilise tõenäosusega ta Iisraeli klubis ei jätka.
"Üritan midagi muud leida, kuid praegu midagi ei ole," ütles Räim. "Kui etapi suudaksin võita, siis küll ma kusagil tiimis koha leian. Kuna maailm on peapeale pööratud ja rattabisnis on ka selline... Kui tavaliselt on viimased lepingud tehtud oktoobri keskel, siis tänavu võib minna detsembrini välja. See on kõigile uus olukord ja isegi agendid ei saa aru, mis toimub. Tiimi omanikud üritavad ratturitega mängida, sest kõik on raha."
Räim möönab, et suudaks teisi Eesti rattureid väiksematesse tiimidesse aidata, kuid enda müümisega ta nii hästi hakkama ei saavat. "Mul oli agentideks kaks belglast, kuid nendega lõppes leping augustis ja siis otsustasin proovida koostööd soomlase Joona Laukkaga. Eks ole näha, kuidas asjad sujuvad," rääkis Saaremaalt pärit 27-aastane rattur.
Räim on erinevaid nimesid kandnud Iisraeli klubis sõitnud alates 2016. aastast ja pälvinud selle aja jooksul 13 võitu.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud