Telenet Baloise Lions vahetab nime

Telenet Baloise Lions vahetab nime

Telenet Baloise Lions andis teada, et alates 2021. aasta 1. jaanuarist kannab cyclo-crossi klubi nime Baloise Trek Lions. Pressiteates seisab, et Baloise Insurance ja Trek Bikes teevad praegusel keerulisel ajal suuri jõupingutusi.
"Meie ustavad partnerid Baloise Insurance ja Trek Bikes mõistavad, et cyclo-crossil ei ole praegu kõige paremad ajad. Seetõttu oleme eriti tänulikud, et nad on valmis tegema suuri jõupingutusi," lausus Telenet Baloise Lionsi spordimänedžer Sven Nys. "Koos Baloise ja Trekiga on meil suur usk oma klubisse, mida me arendame püramiidskeemi alusel. Tulevik näib olevat helge. Eriti koos Shirin van Anrooij ja Thibau Nysiga, kes täiendavad hästi Toon Aertsi ja Lucinda Brandi."
Baloise Insurance'i turundusjuht: "Baloise Insurance oli Baloise Trek Lionsi meeskonna esimene nimisponsor. Oleme jätkusuutlik kindlustuse pakkuja, kelle südames on sport. Selle lisainvesteeringuga aitame selle suurepärasele cyclo-crossi projekti jätkumisele kaasa isegi raskel ajal. Noorte talentide arendamine on meie jaoks oluliseks väärtuseks. Soovin kõikidele ratturitele ja fännidele turvalist ning põnevat hooaega."

Toode on edukalt võrdlusse lisatud