Van der Poel ja van Aert asusid sõnasõtta

Van der Poel ja van Aert asusid sõnasõtta

Pühapäeval Belgias peetud ühepäevasõidul Gent-Wevelgem läksid tülli vanad cyclo-crossi rivaalid Wout van Aert (Jumbo-Visma) ja Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix). Van Aert süüdistas konkurenti selles, et too tegeles võidu sõitmise asemel tema kiusamisega.
"Rajal oli üks mees, kes ei tahtnud võita ja jälgis ainult mind. Jah, see oli Mathieu van der Poel. Tema esimene eesmärk oli takistada minu võitu, mitte ise võitu püüda. Võib-olla van der Poel unustas, et ma olen juba palju võitnud. Finišis olid meil mõlemal tühjad pihud."
Van der Poel: "See oli van Aerti poolt imelik reaktsioon. Ta on maailma üks paremaid rattureid. Kui ta ründab, pean loomulikult sellele reageerima. See on lihtsalt võidusõit. On alatu väita, et sõitsin selleks, et lasta tal kaotada. Sõidan alati võidu nimel."
Vahejuhtumile andis omapoolse hinnangu ka eksmaailmameister Tom Boonen. "Woutil ei ole mõtet viriseda. Olukord oli selline seetõttu, et ta on praegu teistest üle ning konkurendid ei pea tal laskma minna. Loogiline, et Wouti jälitatakse - see käib asjaga kaasas. Olen kindel, et van der Poel sõitis samuti võidu nimel."

Toode on edukalt võrdlusse lisatud