Ineos Grenadiers värbas Touri kolmanda mehe

Ineos Grenadiers värbas Touri kolmanda mehe

Briti supermeeskond Ineos Grenadiers teatas lepingu sõlmimisest nelja ratturiga. Nimekaimaks liitujaks on äsjalõppenud Tour de France'il kolmandaks tulnud Richie Porte. 35- aastasele austraallasele on tegemist tuttava tiimiga, sest enne BMC Racingusse ja Trek-Segafredosse siirdumist esindas ta neli aastat Team Skyd.
Portet soovis endaga Israel Start-Up Nationisse kaasa võtta ka Chris Froome, kuid Porte eelistas valikut, kus ta ei pea olema suurtuuridel meeskonna liider. "Tean, et suudan heal päeval võidusõite võita, kuid näen ennast abimehena mägedes ja ootan uut väljakutset huviga," lausus Porte, kes lõpetab 2022. aasta hooaja järel suure tõenäosusega ka karjääri.
Ineos Grenadiersiga liitub ka 21-aastane Tom Pidcock (Trinity Racing), keda peetakse Suurbritannia andemaimaks tulevikulootuseks. Mullu võitis Pidcock U23 MM-il pronksi ja pälvis tänavu Baby Giro üldvõidu, tegemist on ka tugeva cyclo-crossi ratturiga. Pidcock ütles, et ta soovib World Touri kõrvalt jätkata ka cyclo-crossiga.
Kaheks viimaseks pusletükiks 2021. aasta koosseisus said Laurens De Plus (Jumbo-Visma) ja Daniel Martínez (EF Pro Cycling). 24-aastane Colombia rattur Martinez võitis tänavu Critérium du Dauphiné ja etapi Tour de France'il. 25-aastane belglane de Plus tunneb end mugavalt nii mägedes kui ka temposõidus.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud