Ineos Grenadiers hakkas valmistuma 2021. aasta Touriks

Ineos Grenadiers hakkas valmistuma 2021. aasta Touriks

Ineos Grenadiersi mänedžer Dave Brailsford avaldas, et pärast seda, kui nende suurlootus Egan Bernal käimasoleval Tour de France'il konkurentsist langes, hakati mõtlema 2021. aasta velotuurile. Brailsford lisas, et Touri viimasel nädalal võetakse tavapärasest suuremaid riske, et midagi positiivset kätte saada.
"Tegemist on pühendumuse, uhkuse ja iseloomu proovile panekuga, kuidas viimasel nädalal tagasi tulla. Samas on tegemist esimese päevaga valmistumaks järgmise aasta Touri võiduks," ei salanud Brailsford. "Touri puhkepäeval ei olnud inimest, kes oleks meist rohkem peeglisse vaadanud."
Brailsford kaitses jätkuvalt enda seisukohta mitte valida Touri koosseisu varasemaid võitjaid Chris Froome'i ja Geraint Thomast. "See oli õige otsus hoolimata sellest, mida teised arvavad. Chris on seal, kus ta antud hetkel on. Chris ei ole veel valmis sel tasemel võistlema ja ta teab seda ise ka. Loomulikult on inimestel oma arvamus, kuid ma ei tegelenud koosseisu valides õnnemänguga. Olen kindel, et inimestel on palju öelda, kuid neil ei ole neid andmeid mis mul," selgitas Brailsford.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud