Sloveenia ja Colombia pidu Tour de France'il

Sloveenia ja Colombia pidu Tour de France'il

Tour de France'i üldparemusjärjestuses vaatab vastu haruldane seis - esikuuikusse mahuvad ainult Sloveenia ja Colombia ratturid. Kaksikjuhtimine on sloveenide Primoz Roglici (Jumbo-Visma) ja Tadej Pogacari (UAE Team Emirates) käes. Üldvõitu kaitsev Egan Bernal (INEOS Grenadiers) kaotab Roglicile minutiga.
Mulluse Vuelta kolmandana lõpetanud Pogacari esiletõus on tekitanud meeldivat elevust. Täna sõidetud 13. etapil suurendasid mõlemad Sloveenia ratturid vahet Bernaliga. Samuti edestab Pogacar Bernali ka noorratturite arvestuses.
"Võitsin aega kõikidelt peakonkurentidelt välja arvatud Roglicilt. Seega olen väga õnnelik," ei salanud seitsmendalt kohalt teiseks kerkinud Pogacar. "Oli raske võitlus, kuid mäge nähes, teadsin, mis on ees ootamas ja otsustasin rünnata. nägin, et Roglic on ainus, kes suudab mulle järgneda ja kutsusin teda liituma. Üheskoos sõitsime täisgaasiga tippu. Oli päris hea päev."
Kas samasuguses üksteisemõistmises sõidetakse Pariisini välja? "Ma ei arva, et olime kahel viimasel kilomeetril sõbrad. Loomulikult on järgmisel nädalal oodata rohkem rünnakuid ja rivaalitsemist," ütles Pogacar, kes püsis lõputõusul valdavalt Roglici tuules.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud