AMETLIK: Israel Start-Up Nation palkas Chris Froome'ile kaks abilist

AMETLIK: Israel Start-Up Nation palkas Chris Froome'ile kaks abilist

Oleme varem kirjutanud, et Mihkel Räime ja Norman Vahtra koduklubi Israel Start-Up Nation kavatseb Chris Froome'i abilisteks palgata Daryl Impey (pildil) ja Carl Fredrik Hageni. Nüüd on need uudised saanud ametliku kinnituse.
Praegu Mitchelton-Scotti ridadesse kuuluv Impey sõlmis Iisraeli klubiga kahe aasta pikkuse lepingu. "Otsustasin keerata elus uue lehekülje. Tundsin, et pean mugavustsoonist välja astuma," lausus 35-aastane Lõuna-Aafrika Vabariigi rattur. "Tegemist ei olnud lihtsa otsusega - kaalusin seda põhjalikult. On põnev töötada uue meeskonnaga, millel on uus energia ja uued ambitsioonid. Pärast jutuajamist klubi kaasomaniku Sylvan Adamsiga sain aru, et minus nähakse palju enamat kui lihtsalt ratturit. Mul on võimalus olla liidrirollis ja meeskonna kaptenina saan suurema vastutuse, mis on ühtlasi ka väljakutse. Israel Start-Up Nation on väga kiiresti kasvanud. Nüüd on aeg luua võitjakultuuri."
Senise karjääri vältel on Impey võitnud Tour de France'il etapi, tulnud kahel korral Tour Down Underi üldvõitjaks ning pälvinud kaheksal viimasel aastal kuldmedali LAV-i meistrivõistlustel temposõidus.
Lotto-Soudali meeskonda kuuluv Hagen pedaalib World Touris alles teist aastat. 28-aastane norralane lõpetas mulluse Vuelta kaheksandana ja Hiinas toimunud Guangxi velotuuri seitsmendana. Tänavusel Giro d'Italial peaks ta olema Lotto-Soudali liider. Leping Israel Start-Up Nationiga kehtib 2022. aasta lõpuni.
Israel Start-Up Nation on 2021. aastaks sõlminud lepingu 19 ratturiga, kelle hulgas on ka Norman Vahtra.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud