Egan Bernal näitas võimsat minekut, Chris Froome kaotas enesevalitsuse (VIDEO)

Egan Bernal näitas võimsat minekut, Chris Froome kaotas enesevalitsuse (VIDEO)

Prantsusmaal lõppenud velotuuril La Route d'Occitanie - La Dépêche du Midi näitas head vormi valitsev Tour de France'i võitja Egan Bernal (Team Ineos), kes võitis neljast etapist ühe ning pälvis kokkuvõttes esikoha. Team Ineosile kindlustas kaksikvõidu treeninglaagris end heast küljest näidanud 23-aastane venelane Pavel Sivakov, kes kaotas Ernalile 19 sekundit.
Tagasihoidlikult esines Chris Froome, kes siirdub käesoleva hooaja järel Team Ineosi ridadest Israel Start-Up koosseisu. Kokkuvõttes 37. kohaga leppima pidanud Froome kaotas Ernalile kokkuvõttes üheksa ja pool minutit. Samas tuleb arvesse võtta tõsiasja, et Froome tegi Bernali heaks tööd.
Froome'i meeleolu ilmestab kõige rohkem kolmandal etapil aset leidnud vahejuhtum, kus üks fänn tõusul neljakordsele Tour de France'i võitjale "Booo!" karjus. Kui tavaliselt ratturid sellistele hüüatustele tähelepanu ei pööra, siis Froome kostitas pealtvaatajat omaltpoolt käeviibutuse ja prantsusekeelse kommentaariga "Va chier, connard!", mis tõlkes tähendab: "Käi p..., idioot!"

Toode on edukalt võrdlusse lisatud