Martin Laasi klubi palkas tugeva klassikute sõitja

Martin Laasi klubi palkas tugeva klassikute sõitja

Martin Laasi koduklubi Bora-Hansgrohe sõlmis kolme aasta pikkuse lepingu praegu koos Mihkel Räime ja Norman Vahtraga Israel Start-Up Nationis sõitva Nils Polittiga. 26-aastane sakslane tunneb end mugavalt suurtel kevadistel klassikutel. Pariis-Roubaix'l on ta kahel viimasel aastal tulnud vastavalt 7. ja 2. kohale. Esikümnesse on ta jõudnud ka teistel tuntud ühepäevasõitudel.
"Olen väga õnnelik," lausus Politt. "Mõnes mõttes on see taasühinemine vanade sõpradega ja see tegi otsustamise minu jaoks üpris lihtsaks. Tean paljusid rattureid mitmeid aastaid ja ootan huviga nendega koos võistlemist."
Politt oli nende Katjuša-Alpecini ratturite hulgas, kelle lepingu Israel Start-Up Nation tiimide ühinemise järel üle võttis. Bora-Hansgrohes ootavad teda ees sellised suurkujud nagu Peter Sagan, Daniel Oss ja Max Schachmann. "Klassikute jaoks on meil järgmisel aastal erakordselt tugev meeskond ja see on ka minu jaoks uus olukord. Viimastel aastatel olen olnud valdavalt üksiku sõdalase rollis. Taktikaliselt pakub see meile kindlasti hulgaliselt võimalusi."
Bora-Hansgrohe mänedžer Ralph Denk selgitas laiemalt meeskonnas toimuvat: "Suurepärane, et üleminek teoks saab. Oleme olnud Nilsist ka varem huvitatud, see ei ole saladus. Saksamaa tippmeeskonnana soovime loomulikult, et kõik Saksamaa tippratturid sõlmiksid meiega lepingu, kuid otsime sellegipoolest rahvusvahelist talenti. Meie eesmärk ei ole saada Saksamaa koondiseks, vaid võita World Tour."

Toode on edukalt võrdlusse lisatud