Bahreini klubis on rattureid tosinast riigist, viimane täiendus tuleb Hiinast

Bahreini klubis on rattureid tosinast riigist, viimane täiendus tuleb Hiinast

Bahrain Merida meeskond on järgmiseks hooajaks värvanud tõelise rahvaste paabeli – leping on sõlmitud koguni 12 erineva riigi ratturiga. Värskeimaks täienduseks on 27-aastane hiinlane Meiyin Wang, kes on alates 2009. aastast sõitnud kontinentaalklubides. Tänavu esindab ta Wisdom – Hengxiangi.

Tema selle hooaja särvaimaks tulemuseks on parima mägironija tiitel aasta alguses toimunud Langkawi velotuuril. Hiina velotuur I ja Hiina velotuur II kokkuvõttes saadud vastavalt 4. ja 5. koht olid piisavad äratamaks Bahrain Merida huvi.

Wangi lisandumine valmistab meile palju rõõmu. Oleme seda andekat Hiina ratturit kaua jälginud ja nüüd ootame teda võistlema Bahrain Merida särgis. Ta on üks paremaid kui mitte parim Hiina tegevrattur ning tema tulemused ja kogemused näitavad seda,“ lausus klubi mänedžer Brent Copeland.

Aasia võistlustel end heast küljest näidanud Wang saab end nüüd proovile panna ka laias maailmas. „Ratturina on Bahrain Merida taolise tippmeeskonnaga ühinemine unistuse täitumine. Minu kui endise kergejõustiklase jaoks oli sellise saavutuseni jõudmine veel raskem,“ ütles Wang. „Olen tegelenud rattaspordiga üle kümne aasta ja tänan treenerit Li Fu-yud nõuannete eest. Ootan huviga uute meeskonnakaaslastega kohtumist ja annan endast võidusõitudel parima.“

Bahrain Merida laagerdas eelmisel nädalal Horvaatias. Tour Down Underil on tiimi liider Giovanni Visconti, Vincenzo Nibali avab hooaja San Juani velotuuril.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud