Eli Iserbyt: kuidas alistada Mathieu van der Poel?

Eli Iserbyt: kuidas alistada Mathieu van der Poel?

Pauwels Sauzen-Bingoali tiimi liige, andekas cyclo-crossi rattur Eli Iserbyt tunnistas, et on korduvalt nuputanud, kuidas alistada ala valitseja Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix), kuid ei ole vastust suutnud sõnastada.
"Tegelikult ei tea keegi, mida teha," nentis Iserbyt. "Euroopa meistrivõistlustel suutsin lühikest aega van der Poeli tempos sõita. On suur erinevus, kas sõita kellegagi koos või üksida eest ära. Samas ma eriti ei muretse selle pärast. Minu aeg tuleb. Samas annab van der Poel mulle motivatsiooni veel rohkem treenida ja ennast piitsutada."
22-aastasel Iserbytil jäi selja taha esimene täishooaeg eliitkategoorias. Ta võitis kolm esimest MK-etappi ja pälvis üldvõidu DVV Trofee sarjas. Kui van der Poel ja kolmekordne maailmameister Wout van Aert (Jumbo-Visma) teevad kaasa ka maanteel, siis Iserbyt keskendub cyclo-crossile.
"Tõeliste klassikute jaoks olen 15-20 kilo liiga kerge. Pigem võiksin edu saavutada mägironijana, kuid see on päris raske. Eelistan praegu cyclo-crossi," lausus Iserbyt, kes arvab, et tänavuse cyclo-crossi hooajaga tehakse algust alles novembris. "Peame olema paindlikud. Loodetavasti on aasta pärast olukord parem."

Toode on edukalt võrdlusse lisatud