Eesti profiklubi keskendub esialgu kodustele võistlustele

Eesti profiklubi keskendub esialgu kodustele võistlustele

Eesti ainus profimeeskond Tartu2024/BalticChainCycling.com on erineval moel võistelnud alates 8. maist. Alustati Super Gregario sarjaga, kus ratturid said maanteedel kogutud näitajatega virtuaalselt üksteise vastu võistelda.
20. mail toimus Eestis esimene temposõit, Transtar Temposarja etapp, kus Tartu2024/BalticChainCycling.com ratturid puhta töö tegid. Nüüd jätkatakse koos Eesti juunioride ja U23 koondisega treeninguid Käärikul.
"Kasutame laagrit, et korraldada näidisvõistlusi ning osaleda kohalikel jõuproovidel temposõidus, kriteeriumis, mägirattamaratonis ja maantee grupisõidus. Poisid ei osale ainult kohalikel võistlustel, vaid koguvad enne ja pärast võistlusi lisakilomeetreid," ütles Eesti U23 koondise peatreener ja Tartu2024/BalticChainCycling.com-i mänedžer Rene Mandri.
"U19 ja U23 vanuseklassi poisid vajavad arenguks võistlusi. Vaimselt on lihtsam koguda kilomeetreid, kui seda saab teha grupis," lausus Eesti koondise peatreener Jaan Kirsipuu.
Mandri lisas, et esmalt keskendutakse Eesti-sisestele võistlustele, sest praegu ei ole selge, millised UCI kalendri võidusõidud toimuvad. Küll kinnitas Mandri, et Balti Keti velotuur saab augusti keskel teoks. Tartu2024/BalticChainCycling.com-i võistluskalendrit saate vaadata siit.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud