TÄIELIK MUINASJUTT! India tüdruk tõi haige isa pakiraamil 1200 km kauguselt koju

TÄIELIK MUINASJUTT! India tüdruk tõi haige isa pakiraamil 1200 km kauguselt koju

Indias on tõusnud rahvuskangelanna staatusesse 15-aastane Jyoti Kumari, kes transportis oma isa 1200 km kauguselt ratta pakiraamil koju. Tema isa Mohan Paswan elas New Delhi lähedal asuvas linnas Gurugramis, kuid oli pärast aasta tagasi toimunud õnnetust langenud vaesusesse.
Üüripinna omanik andis Paswanile ultimaatumi - maksad võla ära või vabastad pinna. "Mul õnnestus paaril korral üürimakset edasi lükata," lausus Paswan. "Lubasin, et teenin raja ja tasun võla, kui eriolukord läbi saab. Olin nii suure surve all, et pidin loobuma ravimitest, et natukenegi toitu osta. Kuidas ma oleksin veel üüri suutnud maksta?"
Paswani tütar sõitis Gurugramisse, et isa eest hoolitseda. Meditsiinisfääris töötav ema jäi koju, et hoolitseda Nepaali piiri ääres asuvas külas nelja väiksema lapse eest. "Raskes olukorras soovitas tütar, et läheme koju tagasi. Ütlesin, et praeguses olukorras on võimatu leida busse või ronge ning minu tervislik seisund ei luba kõndida. Tütar ütles, et hangib jalgratta," rääkis Paswani.
Seitsme päeva pikkune katsumus lõppes edukalt ning isa ja tütar jõudsid kodukülla. Erakordne uudis - seda jagas sotsiaalmeedias ka Donald Trumpi tütar Ivanka Trump - jõudis ka India Jalgratta Föderatsiooni, kes kutsus Kumari katsetele. Edukate tulemuste korral saab Kumari liituda alaliidu talentide programmiga.
Jalgrattaga saab teha imesid!

Toode on edukalt võrdlusse lisatud