Giro võitja: Team Ineos on nagu NASA

Giro võitja: Team Ineos on nagu NASA

Movistari ridades mullu Giro d'Italia võitnud ja seejärel Team Ineosiga kolme aasta pikkuse lepingu sõlminud Richard Carapaz lükkas ümber väite, nagu oleks ta endisele tööandjale ebalojaalne.
Movistari spordidirektor Pablo Lastras ütles Movistari hooaega kokkuvõtvas dokumentaalfilmis, et Carapazi tiimivahetus ei olnud ilus tegu. Carapaz ütles aga, et jagas Girol liidrirolli neljandana lõpetanud Mikel Landaga ning segadust oli palju.
"Sellistes tingimustes on väga raske elada. Pea kohal oleks nagu kogu aeg nuga ja sa ei tea, millal see langeb. Tuli ette olukordi, kui olime mõlemad ees ja me ei teadnud, kes mille nimel sõidab," rääkis Carapaz. "Klubivahetuseks oli õige aeg ja ma ei kahetse midagi. Me võitsime suurtuuri. Ma ei võlgne neile midagi. Mul ei ole kahju, et lahkusin."
Carapaz kinnitas, et osaleb ka tänavu Girol ning suure tõenäosusega on ta Team Ineosi ainuliider. "Ineosist öeldi mulle, et me kohaneme sinu järgi, mitte vastupidi. Movistaris mul seda võimalust ei olnud. Ineos on nagu NASA. Siia tulles olin mitme asja üle üllatunud," kinnitas 26-aastane Ecuadori rattur.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud