Mees läbis ühetoalises korteris Tour de France'i distantsi

Mees läbis ühetoalises korteris Tour de France'i distantsi

Koroonaviiruse levikust tingitud piirangute perioodil on juhtunud kummalisi asju. Suurbritannias Walthamstow's elav Jacob Hill-Gowing läbis näiteks oma ühetoalises korteris Tour de France'i distantsi.
41 päevaga 3500 kilomeetrit läbinud Hill-Gowing ise pani katsumusele nimeks Tour de Flat. Mees kogus oma aktsiooniga raha ajakirjale, mida saavad kodutud müüa, et endale elatist teenida. Majandusseisaku ajal on müük oluliselt vähenenud. Artikli ilmumise ajaks oli kogutud 13 000 naela.
Hill-Gowing kinnitas, et tal ei olnud plaanis Touri distantsi ette võtta. Eriti veel pärast avapäeva, kui tal oli raskusi 45 km läbimisega. Vorm paranes ja viimased seitse päeva läbis ta 100+ kilomeetrit.
"Tunnen sügavat austust proffide vastu, kes seda distantsi päriselt läbivad," lausus Hill-Gowing. "Arvestades seda, et elan üksinda ja pidin 3500 km jooksul valgeid seinu vahtima, teeb minu saavutuse märkimisväärseks. Samas oli iga viimane kui sekund seda väärt ja mul on hea meel, et sain heategevusse oma panuse anda.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud